2018-04-22-Sunday 09:32:14.701
គេហទំព័រ ខ្មែររីផត (www.khmerreports.com) ចាងហ្វាង គេហទំព័រខ្មែររីផត លោកផូ ប៊ុនថន សូមទំនាក់ទំនងព័ត៌មាន លេខ៖ 092 529 942 , 069​​​ 552 237

ព័ត៌មានទូទៅ

Sat,21 April 2018 (Time 02:31 PM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 15នាក់)

រថភ្លើងបុករថយន្តលើកទី២ រុញអូសជាង៥០ម៉ែត្រ នៅក្រុងប៉ោយប៉ែត
....

Tue,10 April 2018 (Time 04:58 PM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 20នាក់)

អាគារខារ៉ាអូខេហ្គោលថនខេធីវី ក្រុងសិរីសោភ័ណ ឆ្លងចន្តរអគ្គីសនីឆេះ ហ៊ុយៗ ពន្លត់ជាច្រើនម៉ោងទើបរលត់
....

Fri,30 March 2018 (Time 03:59 PM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 29នាក់)

ស្ងាត់ៗបាត់02ថ្ងៃ ស្ត្រីមានផ្ទៃពោះ៥ខែស្លាប់ក្នុងផ្ទះ សង្ស័យ ប្តីសន្លាប់
....

Tue,27 March 2018 (Time 11:42 AM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 19នាក់)

លោកជុំទាវម៉ៅ ម៉ាល័យ កែគឹមយ៉ាន យកអំណោយចែកជូនជនពិកាទុរគត៥គ្រួសារ ទិញដី និងសង់ផ្ទះអោយមួយគ្រួសារ
....

Mon,26 March 2018 (Time 07:21 AM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 64នាក់)

ប្អូនវាស់ដីលក់អោយប្រជាពលរដ្ឋ ដល់ដីមានហាងឆេង បងថាជាដីរបស់ខ្លួន អះអាងថា ឈ្នះក្តីនៅសាលាឧទ្ធរណ៍
....

Sat,24 March 2018 (Time 03:47 PM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 20នាក់)

អាវុធហត្ថឃាត់ខ្លួនក្មេងទំនើង បង្កអានាធិបតេយ្យពេលយប់ 26នាក់យកមកអប់រំ
....

Wed,21 March 2018 (Time 12:42 AM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 26នាក់)

អាជ្ញាធរកម្ពុជា.ថៃ ប្រជុំរៀបចំកិច្ចការរួមគ្នារើសសំរាម សំអាតបរិស្ថាន នៅក្រោមស្ពានមិត្តភាពកម្ពុជា.ថៃ ច្រកទ្វារអន្តរជាតិប៉ោយប៉ែត
....

Tue,20 March 2018 (Time 04:08 PM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 39នាក់)

មុននេះបន្តិច ! មានករណីរថយន្តបែកកង់ ក្រឡាប់បណ្តាលអោយប្តី.ប្រពន្ធ០២នាក់រងរបួសធ្ងន់ដឹកទៅកាន់មន្ទីរពេទ្យបាងកក ប្រទេសថៃ
....

Tue,20 March 2018 (Time 01:13 PM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 25នាក់)

អាជ្ញាធរក្រុងប៉ោយប៉ែតដាំដើមត្នោតធ្វើសួន មុខវត្តបាលិលេយ្យ និងដាក់រនាំងពុះចែកទ្រូងផ្លូវបន្ត
....

Tue,20 March 2018 (Time 06:31 AM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 22នាក់)

ជនសង្ស័យម្នាក់អតីតះបុគ្គលិកកាស៊ីណូ ជួញថ្នាំញៀន(ប្រភេទកេតាមីន)២ប្រអប់ធំ ស្មើរ១៥០ដប
....

Tue,20 March 2018 (Time 01:17 AM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 21នាក់)

សមត្ថកិច្ចចាប់បានឃាតកដែលសម្លាប់ស្ដ្រី រួចញាត់ចូលក្នុងធុងទឹកកក បានហើយ
....

Mon,19 March 2018 (Time 06:16 PM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 47នាក់)

លោកស្នងការនគរបាលខេត្ត និងចាត់វិធានការ ល្បែងស៊ីសងតាមប្រព័ន្ធអនឡាញភ្នាល់បាល់ អោយអស់ក្នុងខេត្តបន្ទាយមានជ័យ
....

Sat,17 March 2018 (Time 07:05 AM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 30នាក់)

រន្ទះបាញ់គោចំនួន03ក្បាលនៅខេត្តកំពង់ស្ពឺ
....

Thu,15 March 2018 (Time 05:55 PM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 48នាក់)

សង្ស័យហាងម៉ាស្សាក្នុងបរិវេណកាស៊ីណូហ្គោឌិន មានបង្កប់ផ្លូវភេទ
....

Tue,13 March 2018 (Time 07:55 AM)
ដោយ ៖ ​ (ចំនួនអ្នកអាន: 22នាក់)

លោកអភិបាលក្រុងប៉ោយប៉ែត ចំណាយថវិកាផ្ទាល់ខ្លួនទិញរនាំងចែកទ្រូងផ្លូវ
....

ព័ត៌មានសំខាន់ៗ

ព័ត៌មានជាតិ
ព័ត៌មានអន្តរជាតិ